X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Firmamız; Tek Motors Rentacar 2020 yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır.

Sektörde "Önce Müşteri Memnuniyeti" diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir.

Otomotiv Kiralama'da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Tek Motors Rentacar bulacaksınız.

Firmamızın Kırklareli merkez ve çevre yerlerde hizmetinizdedir.

Neden Tek Motors Rentacar

Tek Motors Rentacar bünyesindeki son model lüks araçlar ile ve sunduğu hizmet kalitesiyle Kırklareli oto kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır.

Tek Motors Rentacar oto kiralama filosundaki tamamı son model lüks ve orta segment araçlarıyla da ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir. En iyi fiyatlarla, en yüksek kaliteyi bir arada sunan Tek Motors Rentacar, müşterilere sunduğu 24 saat yol yardımıyla her zaman yanınızdadır. Tek Motors Rentacar güvencesini ve konforunu sizde yaşayın.

Sitemizde görmüş oldugunuz araç resimleri araçlarımızın firma önünde çekilmiş orjinal resimleridir.

Tek Motors Rentacar kişisel ve kurumsal isteklere direkt yanıt veren en iyi kaliteyi en düşük fiyatlarla araç kiralama servisidir. Araçlarımızın bakımları markaların yetkili servislerinde yapılmaktadır. Araçlarımız kiralama sürecinde tam garanti altındadır. 7 gün 24 saat yol yardımı servisini istediğinizde kullanabilirsiniz.

Kiralık oto sektöründe Kaliteyi, prestiji, konforlu bir deneyimi profesyonel ekibiyle size sağlayan Tek Motors Rent a car, İyi yolculuklar diler.

Tek Motors Otomotiv Gayrimenkul İnş. İth. San. Tic. Ltd. Şti Kuruluşudur.


Top